פוף לתינוק

פוף לתינוק – למה זה כדאי?

הפופים המוכרים והאהובים החלו להכנס אל ליבנו בשנית, וזאת בעיקר מאז שהם שודרגו בשנים האחרונות והם מוצלחים יותר, בין אם מדובר בשדרוג הנראות של הפופים, העיצובים שלהם, החומר מהם הם עשויים, והבדים של הפוף.

מה זה פופים?

פוף הוא מעין כרית גדולה שנועדה לישיבה כאשר הכרית עשויה משלל סוגי בדים כמו פוליאסטר, עור, כותנה, בד קנבס ועוד.

הפוף מכיל בתוכו חלקיקי קלקר שהופכים אותו לגמיש במיוחד בזמן שפופים מיוצרים כיום בגדלים שונים, כאשר פוף לתינוק הוא כזה שמותאם אישית גם לתינוק וגם להורים.

פוף לתינוק

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת https://greenbanana.co.il/he/shop 

אבל למה צריך פוף לחדר תינוקות?

אם אתם שוקלים הכנסת פוף אחד או שניים לחדר התינוק חשוב שתדעו כי פוף היא החלטה נבובה ויש לה שימושים רבים בחדר זה.

אז למה כדאי לשים פוף בחדר התינוקות?

משחק קל – פוף אחד או שניים יעזור לכם לשחק בצורה קלה יותר עם התינוק שלכם ולפתח אותו. כאשר אתם יושבים על הפוף והתינוק על מזרון הפעילות קל לכם יותר לבלות עמו מבלי לשבת על הרצפה או על כיסא קשיח. בנוסף התינוק יכול לחוש את הפוף ולנסות לזחול עליו, ולהרגיש אותו. בכך הוא יוכל לפתח את החושים.

מקום לחתל – חיתול התינוק נעשה בדרך כלל על שידת החתלה נוקשת וגבוהה. עם זאת פעולה של חיתול התינוק יכולה להתבצע גם על גבי פוף גדול שיקנה לו מקסימום רכות ונועם בעת החיתול ואף ירגיע את גופו.

נוח להניק– לנשים מניקות קל יותר לשבת על פוף גבוהה או נמוך ולהניק את תינוקם. בכך גם האם מרגישה תחושת רכות אך גם התינוק מרגיש כי נוח ונעים לכולם.

שעשוע לתינוק – באמצעות  פוף יכול התינוק שלכם ליהנות מאתגר נוסף בעת המשחק. כאשר אתם משחקים עם התינוק תוכלו לגרום לו לנסות ולטפס על הפוף ולאתר את עצמו, וזאת תוך השגחה צמודה כמובן ואחיזה יציבה בגוף התינוק.

עיצוב חדר בצבעים מרהיבים – יתרון נוסף הוא הוספת צבע לחדר התינוקות. הפופים הם כאלה שמאפשרים ישיבה מעולה ונוחה, אך הם מפורסמים בצבעים החיים שלהם שמפריחים בכל חדר את השממה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *