אטרקציות בגיאורגיה

האטרקציות המומלצות ביותר בגיאורגיה

אחד מן המקומות אשר הולכים ונעשים למאוד בולטים עבור מטיילים ישראלים באופן די לא מפתיע היא דווקא גיאורגיה האסייתית אשר לא מעט מבניה פזורים להם ברחבי ישראלים ומוכרים בתור גיאורגים גאים. אם פעם העם הגיאורגי היה יותר נשמר לעצמו בצורה מסוגרת בארץ, הרי שכיום כבר ישראלים רבים מהעמים השונים מכירים את האוכל הגיאורגי ואף נהנים להכיר את יתר המנהגים המסורתיים של אותו עם מדהים. אם רוצים להעמיק את הידע הזה יכולים ביתר קלות לצאת אל נופש בגיאורגיה עצמה, שם יש תרבות ומדינה נפלאה שרק מחכה שהישראלים יגלו גם אותה.

אטרקציות בגיאורגיה

מטיילים בעיר הבירה

אחד מן המקומות שבהם חייבים להתחיל את הטיול באופן מסורתי הוא האזור של עיר הבירה שוקקת החיים. עיר הבירה היא טביליסי, כאשר בה יש את כל מה שטייל מודרני כבר למד להכיר, החל מנהר אשר בו תיירים אוהבים לסייר באזור של הגדה הימנית שם אפשר לצאת לטיול באזור של העיר העתיקה שם בסמטאות צרות פוגשים כל מיני כנסיות חשובות לעם הגיאורגי. במדרחוב של שרדן יש לא מעט פעילות כי זהו מקום של בתי קפה ואווירה מיוחדת , כאשר בעיר העתיקה למטייל היהודי כדאי שלא לפספס את בית הכנסת היהודי ברחוב לסלידזה.

עוברים אל עיר הנופש בטומי

בטומי היא כזו אשר יותר מספקת נופש של חופים למרגלות הים השחור עם טייל אשר נמשתכת לה לאורכם של שבעה קילומטרים ובה יכולים להעביר ערב נעים. בסמוך לעיר ממש יש גם גני בוטניים בעלי אוסף צמחייה מרשים וצופים אל הים השחור מגבהים.

טיול יקבים וכרמים

לחובבי היין אפשר לצרף את המסלול של נקודות הטיול המרכזיות גם את האזור של חבל קאחתי שנמצא לו ממזרח, שם יש כפרים רבים ששם מגדלים המקומיים זנים שונים של יינות, ועם חיוך מסביר פנים מזמינים בכל פעם מחדש את המטיילים לטעום ממיטב היינות שאותם הם מייצרים. אפשר שם לסייר גם באזור של מצודת באטוניסציחה ומתחם דוד גארג'ה שמהוה מוקד של משיכה לתיירים רבים אשר מגיעים במיוחד לחבל ארץ זה על מנת להתרשם מכל מה שקיים שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *