חומרי איטום- דווקא בקיץ

חומרי איטום- דווקא בקיץ

חומרי איטום בקיץ

עונת הקיץ היא עונה חמה ונעימה. לא מעט אנשים אינם חושבים על איטום הגג שלהם בעונת הקיץ, מכיוון שעונה זו איננה מביאה עימה רטיבות בשל כשל באיטום.  כאשר מגיעה עונת החורף הגשומה והסוערת, בית אשר גג ביתו איננו אטום בצורה מספקת, מפתח רטיבות בתקרה, חדירה של קור בלתי מבוקרת אל הבית ולא פעם, עובש, טחב ועוד בתוך הבית. עונת החורף היא ללא ספק לא הזמן המתאים לטפל באיטום לקוי.

על מנת למנוע מראש את המצב הלא נעים הכרוך באיטום גג לקוי בעונת החורף, כדאי מאוד לברר את כל מה שחשוב לדעת על חומרי האיטום הטובים ביותר עוד בעונת הקיץ ולבדוק מה מצב האיטום הקיים בגג המבנה שבו אתם מתגוררים.

 

איטום לקוי בעונת החורף- מה הוא גורם

כאמור, עונת החורף היא עונה גשומה וסוערת. בעונה זו כל אדם אוהב להתכנס בתוך ביתו החמים והנעים. אולם, על מנת שביתו של כל אדם אכן יהווה את המתחם הנעים והחמים ביותר עבורו, חשוב מאוד שהוא ידאג מראש לאיטום איכותי בגג ביתו. גג אשר לא אטום באופן הרמטי ויסודי כדי הצורך, יגרום לכך שתיווצר נזילה בתקרת הבית, רטיבות ולא פעם גם עובש, ריח לא טוב בתוך המבנה ועוד.

לכן, כבר בעונת הקיץ חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום איטום גגות, אשר יבחנו את איטום הגג הקיים שלכם ובמידה והאיטום לא מספיק איכותי או הרמטי, ימליצו לכם על חומרי איטום איכותיים לאיטום, על מנת שגג ביתכם יהיה הכי אטום שניתן לקראת עונת החורף.

חפשו עכשיו חומרי איטום באתר א. משי.

 

חומרי איטום

כאשר מדובר בחומרי איטום ניתן למצוא כיום מספר חומרים המשמשים לצורך איטום. ראשית כל, ניתן למצוא את הזפת אשר מהווה חומר איטום שהשתמשו בו לא מעט בעבר הרחוק, אך גם כיום נוטים להשתמש בו עבור איטום גגות. מלבד הזפת, ישנו חומר איטום חדשני ואיכותי אשר קרוי: יריעות ביטומניות. מדובר על חומר איכותי מאוד המשמש לא מעט קבלני איטום כיום לצורך איטום הרמטי ואיכותי של גגות. מלבד החומרים הללו ניתן למצוא כיום חומרי איטום שונים על בסיס מים או חומר אחר. בנוסף, שווה לבדוק אפשרות של איטום בעזרת ציפוי פוליאוריאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *