שיפוץ למבנה

אחרי כמה זמן מומלץ לבצע שיפוץ למבנה

ישנם לא מעט מבנים בישראל אשר נבנו לפני כמה עשרות שנים. במרוצת השנים עמידות המבנים יורדת משמעותית והבניינים הופכים פחות ופחות עמידים בפני תרחישים שונים. על כן חשוב לדעת כי כיום ישנה אפשרות לשפץ ולחזק מבנים ישנים ללא כל צורך בהריסתם ובנייתם מחדש. אפשרות זו של שיפוץ או חיפוי מבנים וחיזוקם לקראת רעידות אדמה או כל אפשרות אחרת החלה את דרכה לפני מספר שנים ומאז שופצו אלפי מבנים בכל רחבי הארץ. 

התמודדות עם שלל בעיות הבניין שלכם 

אף מבנים אשר נבנו עוד מימי הבריטים בארץ על ידי בטון יצוק בלבד צריכים שיפוץ וחיזוק לאחר שנים ארוכות. על אף העובדה שבטון נחשב לחזק ועמיד במיוחד, אחרי מספר גדול של שנים הוא מתחיל להתפורר. לכן, גם במידה והבניין שלכם עשוי בטון יצוק, הוא אינו חף מהצורך לשיפוץ המבנה וחיזוקו לאחר שנים ארוכות.

שיפור עמידות – כך תבטיחו את בטיחות הבניין שלכם

חשוב להבין, ישנן כמה אפשרויות שונות לשיפוץ המבנה אשר יכולות לסייע להתמודד עם שלל בעיות שונות. ישנם בניינים אשר מתמודדים עם בעיית אטימות. בעיית אטימות גורמות למי הגשמים בימי החורף הרטובים לחדור אל פנים הבניין. חדירתם של המים גורמים להרס המבנה, יצירת עובש וקילופים רבים ועוד. נוסף על כך ישנם מבנים ישנים במיוחד אשר מתמודדים עם בעיית עמידות בפני שלל מפגעים שונים. שיפוץ המבנה בשל בעיות עמידות על פי רוב נעשה במבנים אשר נבנו בשנות התשעים או תחילת שנות האלפיים.

> קראו גם https://reshef-group.co.il/blog/sealing-injection-technologies-blog

אף מבני הבטון היצוק צריכים שיפוץ לאחר מספר שנים

מבנה אשר נבנה לפני יותר מעשר שנים זקוק לשיפוץ וחיזוק. אך כפי שציינו ישנן כמה אפשרויות שונות של שיפוצי חיזוק שונים אשר יכולים לסייע לכם להתמודד עם כל בעיה. בניגוד לעבר, כיום ניתן להתמודד עם כל בעיה ללא צורך בהרס הבניין והקמתו מחדש מה שכמובן מאפשר לחסוך לא מעט זמן וכסף. אחת מתוכניות השיפוץ המוכרות ביותר בשנים האחרונות במטרה להפוך מבנים ישנים לעמידים וחזקים במיוחד נקראת תמ"א 38 המאושרת על ידי המדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *