בחירת צלם חתונות בשנת 2022

תפקידו של צלם חתונה שונה מכל שאר נותני השירותים. הוא היחיד שאיכות התוצר שלו היא פונקציה של יכולתו לעשות עבודה מקצועית לצד היכולת לגייס את בעלי השמחה ואורחיהם לטובת המשימה.

לעולם אל תקחו צלם ללא המלצות או כזה שלא נפגשתם איתו. העדיפו צלם חתונות שגמרו עליו את ההלל או שאתם עצמכם ראיתם באירועים ואהבתם ורק אחר כך קבעו פגישה.

פגישה עם הצלם – מה לבדוק?

1. כימיה – אתם תבלו עם הצלם משלב ההכנות ועד סגירת הערב, אתם צריכים להרגיש מספיק פתוחים איתו כדי לזרום עם ההכוונה שלו לגבי הצילומים. גם האורחים שלכם יבלו עם הצלם לכן חשוב שיהיה קומוניקטיבי ופתוח עם וויבים טובים, שיכול להתאים את עצמו לכל סגנון תקשורת.

2. סגנון – יש צלמים שאוהבים לביים את האירוע, אחרים שאוהבים לתפוס רגעים בספונטניות. יש צילום דוקומנטרי, וינטאג', קונספט ועוד.
וודאו שאתם משדרים על אותו הגל.

3. רזומה – בקשו לראות עבודות קודמות של אלבומים וסרטונים. לא רק אחת. אם הוא צלם טוב אתם תזהו את זה בעקביות בכל העבודות.

4. מקצועיות –מעבר לצילום התמונות, הוא ידע לנהל את לוח הזמנים בצורה מדוייקת ולמצוא לוקיישנים מתאימים. אתם תרגישו שיש על מי לסמוך.

5. מחירמחיר צלם אירועים וחתונות נעים סביב ה-10,000 ₪ ואמורים להתאים לניסיון של הצלם. מחיר נמוך מדיי יכול לבוא על חשבון איכות העבודה.

6. חוזה – החוזה צריך להביא לידי ביטוי את כל הדברים שסיכמתם. ודאו שהצלם שאיתו נפגשתם הוא זה שיצלם בחתונה. בדקו עם איזה צלמי וידאו הוא עובד. כמה צלמים יהיו בחתונה, כמה אלבומים וגודל התמונות שתקבלו או שאולי תעדיפו רק דיסק. כמה תשלמו ובאיזה אופן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *