זכרונות מבת מצווה - בוק לילדה

זכרונות מבת מצווה – בוק לילדה

זכרונות מבת מצווה - בוק לילדה

כמה כיף לחגוג עם הילדונת החביבה שלכם את היום הגדול בו היא הופכת להיות נערה לכל דבר וענין. ליום הולדת של גיל 12 יש משמעות מיוחדת וגם החגיגות בהתאם. אולם, חברים, תכניות, הפעלות ומה לא? אבל לא חבל שהאירוע יחלוף כמו לא היה? לא חבל שלא תישאר לכם מזכרת אמתית ואיכותית מהאירוע? נכון, לכל אחד מכם יש בכיס מכשיר מתקדם שיכול לצלם ולהנציח. אבל בינינו, אתם מגיעים לחגוג וליהנות – מי יצלם במקצועיות ומי ינציח את כלת המצווה? מי יצלם אותה ויכין לה בוק מושקע?

שלומי חזן – צלם אירועים מנוסה ומקצועי – יישמח לעזור:

דף הבית

בוק לילדה לזכרונות מתוקים מבת המצווה

חלק בלתי נפרד מכל החגיגות של אירועי בת המצווה הוא יום צילומים. הצילומים נועדו להנציח את כלת המצווה, להשאיר לה מזכרות מהיום הגדול ומהמראה שלה בגיל המתוק הזה. את הצילומים מבצעים בסטודיו או בחוץ. ומבצעים סטים שונים בהם הכלה מחליפה בגדים ונראית בכל פעם בהופעה אחרת. את הלוקיישנים היא או ההורים שלה יבחרו, כך שהבוק אותו ידפיסו בסופו של דבר יהיו לפי טעמה וטעם ההורים. והוא אכן יהיה מזכרת נפלאה מהיום הגדול שלה.

לבחור צלם מקצועי ומומחה בצילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה הם צילומים ייחודיים ובעלי משמעות כל כך סימבולית. לא כל צלם לאירועים גדולים מבחין במשמעות של הצילומים הללו ולא כל איש מקצוע מבחין בדקויות הללו. היות שכך ההמלצה היא לברר על צלם שמכיר את הגיל ואת סגנונות הצילום שמתאימים לו, צלם שיש לו בתיק העבודות תמונות בת מצווה ובוקים מעוצבים ומושקעים שמראים לכם כי הוא אכן יוכל להפיק גם עבורכם תמונות מלהיבות לפי טעמכם.

הטעם האישי והסגנון של הצלם

יש לשים לב גם כי בתמונות ובצילומים יש גם המון טעם אישי. כך שלא כל צלם מקצועי יוכל להשביע את רצונכם את תמונות מוצלחות. יש לברר ולבדוק, לעיין בתמונות ולהחליט מיהו הצלם המתאים שאתם אוהבים את סגנון התמונות שלו, והוא יוכל להנציח את הילדה שלכם ולהגיש לכם בסופו של דבר בוק מושקע, מעוצב, יפה ומרשים!

כמובן, כדאי לברר גם לגבי צלם מגנטים מומלץ לאירוע, כמו צוות הצלמים של Magnetli:

HOME-PAGE

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *