משתמשים באתרי תמונות? קחו 5 טיפים איך לעבוד איתם כמו שצריך

שימוש בתמונות נפוץ מאוד באינטרנט לצורך העברת מסרים. כך באתרים הנבנים לטובת עסקים, מוסדות לקוחות פרטיים וכדומה. עם זאת, השימוש בהם נעשה גם לטובת עריכת מגזינים, פלאיירים, הזמנות לאירועים ועוד. אם אתם בעלי עסקים או מומחים לעיצוב אתרים וכדומה, הרי שתוכלו למצוא תמונות מגוונות באתרי תמונות אשר מכילים בנק תמונות בנושאים שונים. להלן 5 טיפים המדריכים אתכם על הדרך היעילה והנכונה להשתמש באתרים אלו. 

יתרונות לעבודה נכונה

  1. בחירת האתר – ראשית יש לבחור את האתר המתאים מבחינת הצרכים, כמות התמונות ואיכותן, באילו גדלים הם נגישים אופי השימוש בו ( בתשלום או חינם) ועוד. אם אתם זקוקים לתמונה באופן חד פעמי כדאי לרכוש אחת כזאת עבור תשלום נקודתי. אם אתם גרפיקאים, אנשי קריאטיב, מעצבים ועוד כדאי לשקול לעשות שימוש רב על מנת לקבל אפשרות לדלות תמונות לאורך זמן.
  2. זכויות יוצרים – יש להיזהר שלא להשתמש בתמונות שקיימות עליהן זכויות יוצרים. הסכנה היא, כמובן, לקבלת תביעה על הפרת זכויות יוצרים היכולה להסתיים גם בקנסות גבוהים. אלו לבדם לא שווים את הסיכון הנלקח. האתר מציין אם התמונות מוגנות או לא.
  3. בחירת התמונה – השלב המעשי מתחיל כאשר בוחרים את התמונה המתאימה ביותר לצרכים והמשקפת את הנושא אותו מפרסמים. ניתן למצוא תמונות של אנשים, בעלי חיים, מכוניות, נוף, מוצרים וחפצים ועוד תמונות נוספות בקישור https://industrialstrengthsem.com/best-stock-photos/.
  4. התאמה לאימג' – בחירה בתמונות טבעיות, מעובדות, מבוימות ועוד. הכול בהתאם לשירות או המוצר אותו מפרסמים.

תנאים ומחירים – כדאי לעשות סקר שווקים ולמצוא את המאגר המספק את השירות הטוב ביותר מבחינת כל השיקולים כולל המחיר. כדאי לבחור גם באתר הנותן אפשרות לניסיון לחודש ימים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *