ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי – עדיף תמיד מאשר אף פעם לא!

זה לא ממש משנה באיזה גודל החברה שלכם נמצאת גם מבחינה פיננסית ותודעתית, כנראה שתמיד אבל תמיד, תהיו חייבים שיהיה בה יועץ אסטרטגי, כזה שיידע לכוון את העסק שלכם בשעות קשות. ייעוץ אסטרטגי – כדאי או לא.

ייעוץ אסטרטגי – עדיף תמיד מאשר אף פעם לא! 

מה בעצם עושה יועץ אסטרטגי? מה הוא עושה בעצם עם לקוחות?

האסטרטגיה כוללת בחירות עם המטרה המפורשת כדי לבחור את הבחירות הטובות ביותר והאפשריות בעתיד. כיועץ אסטרטגי, אני עובד יחד עם עמיתי ולקוחותיי, כדי לסייע לצוותי ההנהגה של ארגונים לבצע את הבחירות הטובות ביותר שהם יכולים לשפר את תוצאות הארגון שלהם לעתיד.

מתי מתחילים לייעץ לעסק? 

סיוע לקבוצה או חברה, מתחיל בהגדרת התוצאות העתידיות הרצויות. תלוי בסוג התוצאות של הארגון. זה יכול להיות על רווחיות, על יעילות, אפקטיביות, נראות, חדירת שוק, ציות, צמיחה, ומספר תוצאות אחרות שלכולן נושא משותף אחד – להיות טוב יותר במשהו בעתיד.

לאחר זיהוי התוצאות, הם מובהרים באמצעות סדרה של מדדים ויעדים: כל זה קשור להגדרת המטרות ולהעמדתם במונחים ובתארי זמן הברורים למדידים. 

העבודה היא בסיוע לצוות, להיות בטוח שהמטרה שלהם לא רק מובנת על ידם, אלה ברורה, ויכולה להיות מובנת בבירור על ידי כל בעלי העניין הנדרשים. 

> קראו על פיתוח מנהלים בלינק https://www.nihul4u.co.il/managerial-training-and-development

מה עושה יועץ אסטרטגי? 

הנקודה החשובה, היא להבטיח שהמדידות למטרה מסוימת זו, הן אובייקטיביות ויכולות להילכד באופן קבוע ולהירשם בצורה סבירה. לבסוף, חשוב מאוד לעבוד עם הצוות כדי להבטיח שהיעדים לא רק מבוקשים, אלה למעשה, ניתן להגיע אליהם ונמצאים תחת ההנחיות והאמונות של הארגון, לקוחותיהם, והמסגרות האתיות והחוקיות בהן פועל הארגון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *