הבהלה לשופינג - על עיצוב מסחרי בבלאק פריידיי

הבהלה לשופינג – על עיצוב מסחרי בבלאק פריידיי

בלאק פריידי נחשב לאחד מחגי השופינג הגדולים והמפורסמים ביותר בעולם. אנשים רבים בוחרים לפתוח את הארנק, על מנת לרכוש מגוון עצום של מוצרים שונים במחירים משתלמים וזולים יותר. אף אחד לא אוהב לשלם ביוקר, דבר שמוביל לא מעט קונים פוטנציאלים לחנויות השונות. אך מה יכול לגרום לקונה מסוים לבחור להיכנס דווקא לחנות מסוימת ולא לחנות השכנה? כמובן ששלט גדול ובולט המכריז על הנחות ענק יכול לסייע, אך במידה ובכל החנויות קיימים שלטים מסוג זה, יש צורך להראות ייחודיות. אחת הדרכים היעילות ביותר של בעל העסק לייחד את עצמו, היא באמצעות עיצוב מסחרי נבון ומתאים למטרה. ההבדל בין שתי החנויות בדוגמה הקודמת, נובע מצורת העיצוב של החנות. רוב הלקוחות יימשכו לעיצוב מעניין ומקורי יותר, על פני עוד חנות סטנדרטית ורגילה לחלוטין.

עיצוב מסחרי בבלאק פריידי – נקודות חשובות שכדאי להכיר ולקחת בחשבון

כאמור, כל חנות וכל בעל עסק שמעוניין למשוך אליו קונים, חייב להשקיע בעיצוב העסק שלו בצורה ייחודית ומיוחדת יותר. זוהי הדרך הטובה והיעילה ביותר להגדיל את היקף המכירות ואף לחזק את המיתוג של העסק. השלב הראשוני שיש לעבור, הוא ההחלטה מהו סוג העיצוב שהכי מתאים למסר השיווקי של העסק. ישנם עסקים שמעוניינים לשדר אווירה צעירה ומגניבה יותר, בעוד עסקים אחרים מעוניינים לשדר אלגנטיות ויוקרה. לכן חשוב קודם כל להבין מהו המסר שתרצו להעביר, ורק לאחר מכן לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בתחום. מעצב פנים מנוסה ומקצועי, יידע כיצד להעביר את המסר שתרצו באמצעות עיצוב ייחודי ומקורי. כמו כן, יש להתחשב בקהל היעד שאמור לפקוד את העסק- האם מדובר בצעירים או באנשים מבוגרים. עיצוב החלל אמור להתאים לקהל היעד, היות וחנות המיועדת לבני נוער, אמורה להיות מעוצבת בצורה שונה לחלוטין מאשר חנות המעוצבת עבור אנשים מבוגרים יותר.

לסיכום, עיצוב מסחרי בבלאק פריידי נועד כדי למשוך לקוחות לחנות ולאפשר להם לקנות כמה שיותר מוצרים. על מנת להשיג זאת, יש צורך לעצב את החלל בצורה מפתה ומושכת באמצעות מעצב מסחרי מקצועי, וכך להציג את המוצרים בצורה נגישה וקלה לשליפה ולהעביר את המסר השיווקי המתאים לבית העסק.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *