סרטון תדמית לעסק

היתרונות של סרטון תדמית לעסק

בתור בעלי עסק, יש לנו דרכים וכלים שונים כיצד לפרסם ולשווק את העסק שלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות פרסומות ברדיו ובטלוויזיה, פרסומות בעיתונות הכתובה או הדיגיטלית, פרסום בגוגל, רשתות חברתיות ועוד. 

אך אין הרבה אמצעים שיכולים לספק לנו אפשרויות פרסום ושיווק כמו סרטון תדמית. לסרטון כזה יש יתרונות רבים, כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר. אך לפני כן חשוב לומר, סרטון תדמית הוא אידיאלי לשימוש במצבים מסוימים, לא תמיד אפשר להשתמש בו. מן הסתם, אם אנחנו רוצים להיעזר בו, הרי שאנחנו חייבים לבחור את האנשים הנכונים שיכינו עבורנו את הסרטון, אנחנו צריכים לדעת בדיוק מה המסר שאנחנו רוצים להעביר, למי אנחנו רוצים להעביר אותו וכיצד. בצורה כזו נוכל לייצר סרטון תדמית איכותי שאכן יספק את הצרכים שלנו. 

עוד נקודה שצריך לקחת בחשבון, סרטון תדמית יש לו תפקיד, יש לו מטרה, הוא לא דומה לפרסומת רגילה, בין היתר בגלל שהוא לא בהכרח מיועד לכולם. הוא מיועד לקהלים מסוימים, בפניהם אנחנו רוצים להציג אותו. 

כיצד סרטון תדמית יכול לעזור לנו

היתרון הראשון של סרטון תדמית הוא, אנחנו יכולים להציג אותו במקומות שונים. בין אם זה מול קהל בכנסים, תערוכות וכדומה, בין אם זה בישיבות סגורות, בין אם זה בפגישות עם אנשים ספציפיים, כמו כן, אנחנו יכולים להציג אותו באתר האינטרנט שלנו, עמוד הפייסבוק או יוטיוב. להבדיל מפרסומות, השימוש בו הוא הרבה יותר רחב. 

יתרון שני, הוא נמשך יותר זמן. כלומר, אנחנו לא צריכים לעצור אחרי חצי דקה כמו בפרסומת, הוא יכול להימשך מספר דקות, למרות שעלינו להגביל את עצמנו בשביל לא למשוך את זה יותר מדי זמן. 

יתרון שלישי, סרטון תדמית מאפשר לנו להשתמש בכלים שונים עומדים לרשותנו, בין אם מדובר באנימציה, דמויות בשר ודם, תמונות מתוך העסק, שיחות עם לקוחות, כל דבר שאנחנו רוצים, הרי שאנחנו יכולים להשתמש בו. 

יתרון רביעי, אנחנו יכולים להעביר את הסרטון אל מקורות שונים ולהשתמש בו בשביל להציג את העסק שלנו. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *