אופיס 365 - גם לעסקים

אופיס 365 – גם לעסקים

הגיע הזמן לייעל את הפעילות העסקית שלכם! אם נמאס לכם לראות את עצמכם נשארים תמיד הרחק מאחור, אולי הגיע גם הזמן שלכם להתקדם! אחד מהפתרונות הטובים והאפקטיביים ביותר שעומדים לרשותכם זה רכישת אופיס 365 לעסק שלכם. אופיס 365 שהוקם על ידי Microsoft העולמית מאפשרת לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים לקבל חבילות שונות של שירותי ענן – בנוסף לכל התכונות החשובות של מייקרוסופט אותן כולנו מכירים וכל עסק משתמש בהן.

אילו עסקים צריכים אופיס 365?

היתרון המשמעותי ביותר של אופיס 365 זה שאתם יכולים לקבוע בדיוק באיזה חבילה לבחור בהתאם לסוג ולאופן העבודה העסקי שלכם. באופיס 365 לעסקים ישנם מבחר ענק של חבילות שכל אחת מהן יכולה להוסיף עוד יתרון משמעותי לעסק שלכם, וכאן הבחירה הסופית נמצאת בידיים שלכם.

החבילה הראשונה הינה Office 365 לעסקים קטנים. מדובר על חבילה שמיועדת בעיקר לארגונים או לחברות שמונים צוות עובדים של עד 25 איש. במסגרת החבילה הזאת תוכלו ליהנות מכל השירותים הבסיסיים כגון: דואר אלקטרוני, לוח שנה ואתרי אינטרנט. המנוי בחבילה הזאת הוא מנוי חודשי אשר מתחדש בהתאם לצורך שלכם, תוכלו לבטל את המנוי בכל זמן.

החבילה הבאה שעומדת לרשותכם באתר https://exsitu.co.il/ הינה Office 365 לארגונים בינוניים וגדולים. מדובר על חבילה שמתאימה בעיקר לעסקים או ארגונים שמכילים למעלה מ-25 עובדים. בחבילה הזאת תקבלו מגוון רחב של יתרונות אשר קיימות בחבילה המיועדת לעסקים קטנים וגם תוספות ייחודיות כמו IT, Office Professional Plus,‏ Active Directory. בנוסף לכך לרשותכם עומד תמיכה מסביב לשעון אשר תסייע לכם בכל בעיה ובכל שאלה.

החבילה האחרונה שנרצה לספר לכם עליה מיועדת בעיקר למוסדות חינוך ולבתי ספר. Office 365 למגזר החינוך הינה חבילה מיוחדת וחדשה יחסית אשר מתיימרת להחליף את שירות Live@edu הוותיק. כאשר אתם בוחרים בחבילה הזאת אתם מקבלים לא מעט יתרונות אשר יסייעו לכם לקדם את הפעילות החינוכית ויסייעו לכם להפיק לא מעט מסמכים חשובים הקשורים באופן ספציפי למערכת החינוך. זוהי בהחלט חבילה נהדרת שיכולה להפוך את החיים שלכם לפשוטים הרבה יותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *