איך לפתוח עוסק מורשה? כל מה שחשוב להכיר

בתחילת הדרך, כאשר פותחים עסק חדש, התהליך של פתיחת עסק מורשה דומה במידה רבה לפתיחה של עוסק פטור. יש צורך לגשת אל משרדי מע"מ, למלא טופס עם פרטים עליכם ועל העסק, לכתוב מהן הציפיות שלכם למחזור השנתי ולצאת לדרך.

לאחר פתיחת תיק עוסק מורשה במע"מ כל שיישאר לכם לעשות זה לגשת למשרדי מס הכנסה וביטוח לאומי ולהצהיר על עצמכם בתור עצמאיים ובהתאם לכך לשלם מיסים למס הכנסה וביטוח לאומי. אתם יכולים לעשות את כל זה בעצמכם או פשוט לתת לרואה חשבון לייצג אתכם ולהקל עליכם בכל התהליך הזה.

לתיאום פגישת ייעוץ עם רואה חשבון שגיא משעלי >>>

אתם לא צריכים לפתוח עוסק מורשה לבד

תבינו שאם אתם לא רוצים להתעסק בדברים שמסביב לעסק שלכם, אלא בפעילות השוטפת של העסק והדרכים לגרום לו להצליח, אז זה יהיה חשוב מאוד שתפנו אל רואה חשבון על מנת שיוכל להגיש עבורכם את הדו"ח השנתי. זה יהיה שווה כל רגע ויאפשר לכם להתנהל בצורה הרבה יותר קלה.

רואה החשבון יוכל לדאוג להגשת דו"ח דו חודשי למע"מ, דו"ח שנתי למס הכנסה, הצהרת הון וכל מה שצריך על מנת לוודא שאתם מנהלים את העסק שלכם כדין. כך שאם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את ההתעסקות הזו, פשוט פנו אל רואה חשבון שיוכל לעזור לכם.

תגרמו לעסק שלכם לצמוח

אתם בוודאי רוצים לעשות את המיטב על מנת לגרום לעסק שלכם לצמוח, ועל כן נמליץ לכם בחום לעשות כל מה שצריך על מנת שתוכלו לעמוד ביעדים שלכם, וזאת על ידי התמקדות בניהול של העסק ולא בהיבט של החשבונאות. רק תצטרכו לפנות אל רואה חשבון שיוכל לעשות את כל העבודה הזו עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *