יצירת קורות חיים

מבחן TOEFT, PTE וIELTS

יצירת קורות חיים מתאימים, צריכה להיות קפדנית וברורה, כך שכל מה שיקרא את קורות החיים שלכם, יוכל להבין מיד מה הן היתרונות שלכם מול מתמודדים אחרים. במאמר זה נבין כיצד לעשות זאת בדרך הנכונה ביותר.

יצירת קורות חיים |

קורות החיים שלנו חשובים בכל מעמד של קבלה לעבודה או משרה חדשה. קו"ח שנכתבו כמו שצריך, יכולים לעשות את ההבדל בין מועמד אחד לשני – זאת למרות שאלה שני מועמדים שעל פניו מתאימים לעבודה בתחום הרצוי.

הצהרה אישית או פרופיל קורות חיים |

רוב קורות החיים המודרניים כוללים פסקת היכרות קצרה הנקראת הצהרה אישית או פרופיל. בפסקה זו, אותה קוראים מרבית המגייסים, תקבלו את ההזדמנות למכור את עצמכם בכמה משפטים; סוג התפקיד שאתם מחפשים, האיכויות והשאיפות שלכם.

יכולות ומיומנויות |

כל העבודות שונות כמובן, אך יחד עם זאת, במהלך הקריירה שלכם, אתם צוברים יכולות ומיומנויות הניתנות להעברה. תכונות אישיות חזקות אלו, נרכשות באמצעות ניסיון ויסייעו לכם לבצע כל עבודה אחרת בצורה יעילה יותר.

קורסים והכשרות הקשורות לעבודה |

יש מעסיקים המציעים קורסים או הכשרות לשיפור מיומנויות מסוימות של עובדיהם. אם יש לכם כאלה והם שיפרו את הכישורים הרלוונטיים לתפקידכם החדש, דאגו לכלול אותם גם כן בקורות החיים שלכם.

בנוסף, דאגו להזכיר אם קיבלתם תעודה כלשהי, שבוודאי תתרום רבות לרושם אותו אתם מנסים להעביר למעסיק החדש.

פעילויות |

אתם יכולים כמובן להשיג מיומנויות מסוימות במסגרת לא מקצועית. למשל על ידי עבודה בהתנדבות כמאמן או רואה חשבון עבור מועדון או ארגון. אם ביצעתם פעילויות כאלה בעבר שלכם, הן מכונות כפעילות מחוץ ללימודים. דאגו כמובן לרשום גם אותם ואפילו את התחביבים שלכם.

קראו עוד על קורות חיים Resumake

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *