קניית קישורים – למי השירות הזה יכול לעזור?

קישורים היו מאז ומתמיד אחת הדרכים הטובות ביותר של מנועי החיפוש להעריך איכות ואמינות של אתר מסוים. כמובן שזה לא הפרמטר היחיד אך הוא ללא ספק אחד המשפיעים בהם. משום כך הוא אחד המדדים החשובים ביותר העוזרים לגוגל לקבוע כיצד למקדם אתרים בתוצאות החיפוש שלהם. קניית קישורים הוא למעשה שירות המוצע לבעלי עסקים המקדמים את האתרים שלהם בעצמם וכן למקדמי אתרים הזקוקים לשירות זה כדי לקדם את לקוחותיהם בין היתר. 

מדוע קישורים כל כך חשובים למנועי החיפוש?

  • הקישורים עוזרים למנועי החיפוש לגלות עמודים חדשים ברשת ולסרוק אותם.
  • הם מאפשרים הבנה טובה ושלמה יותר של כל אתר.
  • הקישורים מחזקים את הביטויים/הנושאים שבהם עוסקים עמודים מסוימים.
  • הקישורים נחשבים למעין המלצות על אתר מסוים אם בעל אתר או משתמש הפעיל באתר אחר מקשר/ממליץ על אתר מסוים ומתאמץ להשאיר כתובת אליו. 
  • ועוד…

מה תמהיל קישורים נכון ואיך זה קשור לקניית קישורים?ראשית לפני שתרכשו קישורים או תתחילו ליזום קישורים מרחבי הרשת לאתר שלכם כדאי להעמיק בנושא פרופיל קישורים ותמהיל קישורים. אתם רוצים לבנות פרופיל קישורים שנראה טבעי ביותר ולכן אתם רוצים קישורים מגוונים, מאתרים שונים, באיכויות שונות וכמובן מאנקורים שונים ואפילו סוגי קישורים שונים. איך זה קשור לקניית קישורים? כיוון שיש 2 סוגים של שירותי קניית קישורים: אלה שמשלמים כמה דולרים בעבור אלפי קישורים ומקבלים המון קישורי ספאם שעשויים להזיק לקידום האתר שלנו ולמוניטין שלו. הסוג השני של שירות זה הוא שירות שבו חברות פרסום, בעלי אתרים, מקדם אתרים ואנשים אחרים מקימים ומתחזקים היטב אתרים הנקראים אתרי תמיכה, מגזינים, פורטלים בתחומים שונים ועוד ומקשרים מתוכם בצורה איכותית ונכונה לאתרים שהם מקדמים. אלו קישורים טובים ואיכותיים יותר והם עולים בין כמה עשרות לכמה מאות שקלים בדרך כלל כאשר באתרים הגדולים אתם עשויים לשלם אלפי שקלים עבורם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *