מספר כוכבית לעסקים

מספר כוכבית לעסקים – האם זה באמת מביא לקוחות?

אתר אינטרנט זה סבבה ומעולה לכל בית עסק – גדול או קטן. מה תעשו אם חלק גדול מהלקוחות שלכם, הם אנשים מבוגרים שהמרשתת לא בדיוק עוזרת להם? זו סיבה מספיק טובה כדי להזמין מספר כוכבית מקוצר לעסק שלכם.

מספר כוכבית לעסקים – האם זה באמת מביא לקוחות? 

אומרים שאין כמו לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם. זה מחזק לכם את השירות ואת הלקוחות הקבועים ועושה שכם סדר בהכנסות ומגדיל אותם. אז איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר ולמה בשביל זה צריך מספר כוכבית?

למה צריך מספר כוכבית? 

ובכן, ישנם מקומות שבהם יהיה לעסק אתר אינטרנט, דרכו יוכל בית העסק או החברה לתקשר עם לקוחותיו. כיום, מעבר לפלטפורמות המתקדמות, חשוב מאוד לשמור עם על דרכי הקשר הישנים. מספר כוכבית לבית העסק זו אחת מהן.

בית עסק שמכבד את עצמו, יתקין, מעבר לאתר אינטרנט ולדרכי התקשרות אחרים, גם מספר טלפון קליט ומיוחד, דרכו יהיה אפשר פשוט לדבר עם נותני השירות וכך, להבין דרכם את אשר הם רוצים בעל פה וללא פילטרים כאתר אינטרנט.

> בדקו גם נתב שיחות לעסק בכתובת הזו

ממתי התחילו להשתמש במספרי כוכבית? 

כבר בסוף שנות ה – 90 ובעיקר ושנכנסה שנת 2000 והלאה, ראה העולם את ההתקדמות בכל הקשור מתן שירות ללקוחות. שירות לקוחות חייב שיהיה, מעבר לאתר אינטרנט, גם בשיחות עם הלקוחות.

מחקרים ושירות לקוחות 

מחקרים רבים מלמדים על שינוי התנהגותי מלקוח לספק שירות, כאשר זה נעשה בצורה מקצועית ולא על גבי אתרי אינטרנט אלא בעיקר על שיחות. כן כן, שיחות עם הלקוחות ומתן שירות מילולי, הוא הרבה יותר יעיל, מאשר דרכי התקשרות אחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *