מכירת ספרים באמזון

מכירת ספרים באמזון – מהו התהליך?

מכירת ספרים באמזון

היום כבר כמעט כולם מכירים את אמזון, בתור אחד האתרים המוצלחים והמוכרים ביותר בעולם. מדובר למעשה על חנות הספרים הגדולה ביותר, אשר מכילה כמויות עצומות של ספרים במגוון רחב של שפות שונות. אמזון מפיצה כל ספר ב- 13 אתרים שונים ובשפות שונות, על מנת לאפשר חשיפה בינלאומית לכל אחד מהספרים שנמצא בידיה. לעומת התמלוגים הנמוכים עד כדי גיחוך, אשר משולמים בארץ לסופרים, דרך אמזון ניתן ליהנות מתמלוגים של 60 – 70 אחוז לכל ספר. כמו כן, אמזון אינה מורידה את הספר מהמדף, אלא מאפשרת לו להתקיים במאגרים שלה לאורך שנים, כך שהספר יכול לתפוס תאוצה עם השנים, לשפר את הדירוג שלו ובכך להגדיל את החשיפה שלו לעולם. כמו כן, כדאי להדגיש כי אמזון נהנית מחשיפה בינלאומית, היא מכילה כמות עצומה של קוראים גם דרך חברת ebook pro ולכן פוטנציאל רווח עצום לסופר.

מכירת ספרים באמזון – מה כדאי לכם לדעת בנושא?

קודם כל, כדאי לדעת כי אמזון אינה רק מאחסנת את הספר, אלא היא מספקת כלים שיווקיים שיכולים לקדם אותו ולשפר את הדירוג שלו. ככל שהדירוג יהיה גבוה יותר, כך החשיפה של הספר תגדל, ויותר קוראים יחשפו אליו. עם זאת, חשוב להקפיד על מספר פרמטרים, כדי לשפר את סיכויי המכירה של הספר. למשל, חשוב להקפיד על ההצגה של הספר, היות והשם של הספר, הכריכה שלו והתיאור של הסיפור, יכולים להשפיע רבות על ההחלטה של הגולש האם לרכוש אותו או לא. חברה מקצועית שמתמחה בתחום, תדע בדיוק כיצד לשפר את סיכויי המכירה, היות ויש צורך בהיכרות מעמיקה עם קהל הקוראים וביכולות ניתוח אלגוריתמי מעודכנות וחדשניות.

לסיכום מכירת ספרים באמזון נחשבת לדרך המומלצת ביותר כדי למכור ספרים ולהרוויח מכך. חשוב להכיר את הדקויות, על מנת ליהנות מהיתרונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *